Anasayfa » Cilt Bakımı » 7 Adımda sivilceyi yok etmek mümkün!

7 Adımda sivilceyi yok etmek mümkün!

Sivilce ile başı dertte olan hanımlar, aynaya baktıklarında ortaya çıkan tablodan rahatsız ise vereceğimiz program sayesinde 7 adımda sivilcelerinden kurtulabilir! Ancak tüm bunları harfiyen yerine getirip hale sonuç alamıyorsanız bir dermetoloğa başvurmanızda fayda var.

Ergenlik günlerinizden kalma sivilceler hala başınıza bela oluyor ve bir türlü gitmiyorsa, size bir müjdemiz var. Zira 7 adımda sivilceyi yok etmek mümkün! Sivilceler ve siyah noktalardan kurtulmak için sadece yediklerinize dikkat etmek işe yaramaz. Bunların haricinde hayatınızın her anına özen göstermeniz ve vücudunuzudaki gözenekleri aktif hale getirmeniz gerekiyor. İşte sivilceyi yok etmek için yapılması gerekenler!

7 Adımda sivilceyi yok etmek mümkün!

1- Sivilcelere dokunmayın:

Teninizin herhangi bir yerinde sivilce çıktığında sakın onu sıkmayın, hatta dokunmayın bile! Zira sivilceyi sıkmak veya ona dokunmak ondan kurtulmak bir yana çoğalmasına sebebiyet verecektir. Sivilce sıkıldığı taktirde sivilcede bulunan iltihap yüzünüzün diğer bölgelerine yayılır ve bu sivilcelerinizin artmasına zemin hazırlar.

sivilce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.