Anasayfa » Aksesuar » Dior So Real Gözlük Modelleri

Dior So Real Gözlük Modelleri

Dior So Real ya da kısaca ülkemizde bilinen adıyla Dior gözlük modelleri bir anda tüm dünyayı kasıp kavuran bir moda akımı haline geldi. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde birbirinden ünlü isimler, Dior So Real Gözlük Modelleri akımının bir parçası haline geldi.

Aslında, ünlülerin bu gözlük modeline yoğun ilgi göstermesi şaşılacak bir durum değil. Çünkü gerçekten son derece güzel ve farklı bir tasarıma sahip bu güneş gözlükleri bir o kadar da yüksek fiyatlı. Ancak işte asıl gariplik burada başlıyor. Çünkü gerçekten bir güneş gözlüğü için servet sayılacak miktarlara kadar çıkan fiyatlarına rağmen Dior Güneş Gözlükleri, ülkemizde de her kesimden insanın büyük ilgisiyle karşılaştı ve oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştı.

Dior So Real

Amerika Birleşik Devletleri’nde 500$’dan başlayan fiyatlarla satılan güneş gözlükleri, ülkemizde de 1.500 TL’den başlayan fiyatlarla meraklılarının karşısına çıkıyor. Eğer biraz daha farklı ve tarz bir Dior gözlük bakıyorsanız o zaman ödeyeceğiniz tutar 3.000 TL’ye kadar çıkabilmekte. İşte 2015′ yazına damgasını vuran Dior So Real Gözlük modelleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.