Anasayfa » Haber » Emilia Clarke çiçek desenli elbisesiyle göz kamaştırdı

Emilia Clarke çiçek desenli elbisesiyle göz kamaştırdı

Emilia Clarke, hiç şüphesiz son dönemlerin en popüler kadın sanatçılarından biridir. Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Khaleesi karakteriyle ününe ün katan güzel oyuncu, şu sıralar davetten davete koşturuyor.

Geçtiğimiz gün, bir ödül törerine katılan ünlü isim, giydiği çiçek desenli elbiseyle adeta göz kamaştırdı. Kolları uzun bisiklet yaka belden oturtmalı elbise, bacak boyuyla da her davette rahatlıkla giyilebilecek bir şıklığa sahip.

Bu güzel elbiseyi yine son derece şık ama bir o kadar da sade ayakkabılarıyla tamamlayan Clarke, bu kombiniyle sevenlerini bir kez daha kendine hayran bıraktı.

Emilia Clarke kimdir?

23 Ekim 1986 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde hayata gelen ünlü artist, 1 metre 57 santimlik boyuyla tv’de göründüğünden daha kısa bir boya sahip. 2012 yılında en gözde 99 kadın listesine 88. sıradan giriş yapan Clarke, 2013 yılında ise aynı listenin 15. sırasında yer aldı.

Yine 2012 ylında en güzel yüze sahip kadınlar listesinde birinci sırayı alan Emilia Clarke, 2014 yılında yine en gözde kadınlar listesinde ancak bu defa zirvedeydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.