Anasayfa » Haber » Hem Yazlık Hem Kışlık Deri Ceket Modelleri

Hem Yazlık Hem Kışlık Deri Ceket Modelleri

Deri Ceket Modellerini diğer ceket ve kabanlardan ayıran çok önemli bir özelliği vardır. O da, deri ceketlerin hem yazın hem kışın hem de bahar mevsiminde giyilebilmesidir. Tabii ki aşırı sıcak yaz günlerinde deri ceket giymek pek konforlu olmaz ancak 3 ay süren yaz mevsiminin her gününün de boğucu sıcaklarla geçtiğini söylemek de pek doğru değil. İşte hafif yaz serinliğinin çıktığı günlerde de deri ceket giyinmiş insanları görmemiz mümkün.

Deri Ceket Modelleri

Bugün ki yazımızda sizlere göstereceğimiz deri ceket modelleri, hem yazın hem de kışın giyilebilen ve 2015’in en şık tasarımlarından oluşan modeller. Birçok ünlü ismin de tercih ettiği bu modellerin fiyatları ise öyle çok da göz korkutacak seviyelerde değil.

%100 tamamen gerçek deriden üretilmiş bu deri ceketlerin fiyat aralığı 200-600 TL arasında değişiyor. Bu kreasyonda yer alan deri ceket modellerinin ise Zara, Bershka ve Mango ürünleri olduklarını söyleyelim. Yani eğer bu modellerden herhangi birisi ilginizi çektiyse, o ceketi bu saydığımız mağazalardan birisinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.