Anasayfa » Haber » Her Baharın Modası

Her Baharın Modası

Her mevsimin kendisine has bir tarzı olduğu bilinen bir durum. Ülkemizde dört mevsimin birden yaşanıyor olması da, her mevsimde farklı kıyafetleri giyme güzelliğini yaşatıyor bizlere. Mesela kışın giydiğimiz bir şeyi ilkbaharda ya da son baharda giyinemeyiz. Hatta kışın başında tercih ettiğimiz giysileri bile, ağırlaşan kış şartlarında giyinebilmemiz pek mümkün olmaz. Ancak sizlerle bu yazımızda paylaştığımız bahar kıyafetlerini, tüm bahar mevsimi boyunca rahatlıkla giyinebileceksiniz.

Bahar Modası-2

Öncelikle size şunu soralım, bahar mevsiminde ne tarz kıyafetler giyinmeyi tercih ediyorsunuz? Etek modellerine mi ağırlık veriyorsunuz yoksa, bu dönemi de pantolon gibi daha genel kıyafetlerle mi geçiriyorsunuz? Elbise mi giyersiniz yoksa farklı kombinlerden oluşmuş kıyafetler mi? Bu soruların yanıtları aslında bir nevi sizin tarzınızın da göstergesi olacaktır. Eğer bu soruları kendi kendinize sorup belli bir cevap aldıysanız o zaman şimdi bir de uzmanların görüşüne göz atın.

Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen bir defile, 2015 ilk baharı boyunca giyilebilecek en güzel elbise kombinlerine sahne oldu. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerin yoğun ilgisine konu olan bu defile, bakalım sizin de tarzınıza hitap edebiliyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.