Anasayfa » Haber » Kim Kardashian’ın soyağacı Erzurum ve Kars’a dayanıyor!

Kim Kardashian’ın soyağacı Erzurum ve Kars’a dayanıyor!

Ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian’ın soyağacı Erzurum ve Kars’a mı dayanıyor? Magazin dünyası İngiliz Daily Mail gazetesinin ortaya attığı bu iddiayı konuşuyor!

Ermeni asıllı Amerikalı aktris, şarkıcı, manken ve aynı zamanda da iş kadını olan Kim Kardashian için ilginç bir iddia gündeme geldi. İngiltere’nin saygın gazetelerinden biri olan Daily Mail, Kardashian aile soyağacının aslında Türkiye’ye dayandığına dair bir haber yayımladı. Haberde Kardashian ailesinin Erzurum ve Kars’ın Karakale köyünde yaşamış olabileceği vurgulanırken bazı fotoğraflara da yer verildi. Kim Kardashian‘ın soyağacı tam olarak nereye dayanıyor bunu kestirmek kolay değil fakat Erzurum ve Kars’ın bundan rahatsız olduğu bir gerçek! Karakale köyünün yerel halkı, bahsi geçen ünlü televizyon yıldızının kendi köylüleri olamayacağını ileri sürüyor. Peki tanıdığımız kadarıyla Kim Kardashian kimdir? Gelin hep birlikte bu ismi yeniden mercek altına alalım!

Kim Kardashian

21 Ekim 1980 Kaliforniya doğumlu olan Kim Kardashian, bilindiği kadarıyla baba tarafından Ermeni, anne tarafından ise Hollanda ve İskoç asıllıdır. Bir televizyon kanalında yayınlanan reality show programları ile tanınan güzel oyuncu bunun yanı sıra prodüktörlük, şarkıcılık, modellik, aktrislik ve iş kadınlığı gibi bir çok meslek ile de uğraşmıştır. Günümüze değin birçok parfüm çıkaran ve bununla birlikte ünlü dergilere cesur pozlar veren Kim Kardashian, “Amerika Top Modelini Arıyor” isimli programda jürilik de yapmıştır. Aynı zamanda tasarımcılıkla da uğraşan yıldız ismin kardeşleri ile birlikte işlettiği D-A-S-H isimli kıyafet butiği bulunmaktadır. Kim Kardashian‘ın 2007 yılında Playboy‘a soyunması hatırlandığı kadarıyla magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Kardashian, toplamda üç evlilik yapmış ve bu evliliklerin sonuncusunu 2014 yılında rapçi Kanye West ile gerçekleştirmiştir. Bu evlilikten iki de çocuğu olan yıldız ismin bir dönem fazla kiloları ile başı dertte olsa da güzel oyuncu daha sonra yeniden fit duruma geldi.

kim kardashian

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.