Anasayfa » Haber » Nişan Kıyafet Modelleri

Nişan Kıyafet Modelleri

Bir önceki yazımızda sizlere söz ve isteme töreninde ne giyilmeli bu konudan bahsetmiştik. Bugün de nişan kıyafetlerinden bahsedeceğiz. Nişan günü nasıl bir elbise seçmek gerekiyor dersiniz?

Nişan töreni salonda ya da açık havada bir yerde yapılacaksa mutlaka uzun elbise tercih edilmeli. Daha ağır ve gösterişli duran uzun elbiseler hem de sizi törenin kahramanı yapacaktır. Çok abartılı olmayan ama bir o kadar da hoş ve uçuş uçuş bir elbise bu gece için idealdir. Saçlarınız ve makyajınız yine çok abartılı olmamalı ama gözlerinizin ve yüzünüzün tüm güzellikleri ortaya çıkarılmalıdır. Eğer nişan evde aile arasında olacaksa yine uzun elbise seçilmelidir. İsteme töreninden farklı bir nedenle orada bulunduğunuz anlaşılmış olmalıdır. Salonda yapılın nişan törenine göre daha sade sade olması gereken elbise yine bir kaç detayla dikkatleri üzerine çekebilir.

Biz sizlere Nişan Kıyafet Modelleri içerikli bir galeri hazırladık ve sizlere örnek olacak bir kaç elbise modeli sunduk. Sizde galerimizi inceleyebilirsiniz.

Nişan Elbise Modelleri

2 Yorum

  1. http://www.modahane.com/nisan-kiyafet-modelleri/4/

    bu elbiseye nasıl ulaşabilirim fiyatı nedir yardımcı olur musunuz lütfen

  2. Bu gri olan elbise hangi sitede satışta acaba bilginiz var mı ve fiyatı ortalama ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.