Anasayfa » Aksesuar » PonPonlu Kıyafetler, Çantalar, Ayakkabılar

PonPonlu Kıyafetler, Çantalar, Ayakkabılar

Ponponlu Kıyafetler, çantalar, ayakkabılar, cüzdanlar… Evet, son zamanların gözdesi Pon Pon diye bildiğimiz süsle çevrelenmiş birbirinden sevimli eşyalar. Bugüne kadar birden baş gösteren ve hızla tüm dünyayı etkisi altına alan moda akımlarını düşündüğümüzde, bu küçük ponponların son derece masum ancak bir o kadar da güzel bir aksesuar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

PonPonlu Kıyafetler

Evet başta bu aksesuar için “fazla çocukça” yorumları yapılabilir, ancak galerimizde yer alan örneklere baktığınız zaman hiç de düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz. PonPonlu çantalar ya da ayakkabılar hoşunuza gidebilir. Hatta kim bilir belki bugün çıkıp bir tane de kendinize almak da isteyebilirsiniz, zaten modanın anlamı bu değil midir? Hoşunuza giden bir şeyi kendinize uyarlamak…

Hemen şunu söyleyelim, illa da hazır ponponlu kıyafetler almak zorunda değilsiniz. Elbisenizin, çantanızın ve hatta ayakkabılarınızın rengine göre bulacağınız, uyarlayacağınız bu sevimli aksesuarları birazcık el becerisiyle kendiniz de dikebilir, yapıştırabilir ve hazır alınmış görünümü verebilirsiniz. Dediğimiz gibi tek yapmanız gereken birazcık el becerisiyle birlikte doğru rengi ve doğru ürünü bir araya getirmek hepsi bu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir