Anasayfa » Haber » Söz Kıyafetleri 2015

Söz Kıyafetleri 2015

Bir sevgiliniz var ve evlenmeye karar verdiniz. İsteme, söz, nişan ve nihayet düğün. Düğünde ne giyeceğiniz belli gelinlik elbette. Nişanda da uzun güzel bir elbise. Modeli, şekli, reni daha sonra karar verilir ama ilk aşama olan isteme ve söz merasimi bir anda gerçekleşen bir olay. Peki bu isteme ve söz gününde nasıl giyinmeli?

Bugün sizlere bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız. En mutlu gününüzde bir de kıyafet problemi yaşamak kimse istemez. Eğer modayı biraz takip ediyor ve zevkinize güveniyorsanız kendinizi gösterme zamanı gelmiş demektir. Çünkü böyle önemli günler sadece bir kez olur ve ömür boyu hatırlanır. Bu nedenle ne giyeceğinize karar vermek ve zevkinizi yansıtmak oldukça önemlidir.

Gelelim isteme ve söz törenine. Nişanın ayrı bir salonda yapılacağını kabul edin isteme ve söz merasiminin evde olduğunu varsayıyoruz. Öncelikle evde olduğu için kesinlikle çok kısa elbiseler tercih etmeyin. Evet elbiseniz kısa olmalı ama asla dizinizi aşmamalı. O gün eğilip kalktığınızı ve sürekli hareket ettiğnizini düşünürsek bu doğru bir tercih olmaz. Zaten aile büyüklerinin olduğu bir ortamda bu şekilde giyinmek çok da doğru olmayabilir. Diğer bir konu ise gösterişten uzak durun. Taşlı, işlemeli, payetli elbiseler belki nişanda tercih edilebilir ama söz ve isteme için asla uygun değildir. Evde olan bir merasimde çok fazla abartı olursunuz ve gereksiz bir gösteriş yaparsınız. Daha sade, daha gösterişsiz ama tabiki şık ve hoş olmalısınız. Evleneceğiniz erkeğinde size uyum sağlaması onunda size uygun giyinmesi önemlidir. Bir diğer konu ise ayakkabı seçimi. Sizi rahatsız eden çok yüksek ayakkabılardan mutlaka uzak durun. Daha rahat ama topuklu şık bir ayakkabı tercih edin.

Biz sizin için Söz Kıyafetleri 2015 modellerini galerimize ekledik. Sizlere yardımcı olacak olan bu modeller ımarım hoşunuza gider. İşte Söz Kıyafetleri 2015…

Söz Kıyafetleri 2015

8 Yorum

  1. nerden bulabilirim bu elbiseyi?
    ya da genel olarak hangi siteleri tavsiye edersiniz?

  2. üstte dantel küpürlü olan elbisenin fiyatı ve nerden temin edebilceğimiz yer hakkında bilgi alabilir miyiz

  3. Mrb iyigunler satin almak istedigim bi soz kiyafeti var sitenizde xxxx numarama ulasirsaniz sevinirim

  4. Mavi uzun kollu dantel elbiseye nasıl ulaşabiliriz.Fiyat?yeriniz nerde?

  5. Mavi çiçek desenli ürünümuz mevcut mu?

  6. bazı elbiselere özellikle bittim.

  7. özellikle krem mavili elbiseyi çok beğendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.