Anasayfa » Giyim » 11 Siyah Düğün Elbisesi

11 Siyah Düğün Elbisesi

Düğünler, kadınların şıklıkta birbiriyle yarıştığı ve en güzel olabilmek için büyük bir çaba ve belki de paranın harcandığı gecelerdir. Çoğu zaman düğünlere özel alışverişlere çıkılır ve en güzel düğün elbisesi bulunana kadar da eve dönülmez. Peki ünlü tasarımcıların ve moda evlerinin böylesi özel geceler için önerileri nelerdir?

Düğün Elbisesi

Öncelikle şunu belirtelim ki 2015 siyah elbise modellerinin yılı olacak. Yani dünyanın neresinde bir defile yapılırsa yapılsın, muhakkak en az birkaç siyah elbiseyi görüyoruz. Buradan da anlayacağınız üzere siyah elbiseler, düğün geceleri için de moda evlerinin en öncelikli önerisi.

Eğer bütün gün gezmenize rağmen istediğiniz gibi bir kıyafet bulamıyorsanız, yapacağınız en akıllıca şey siyah bir elbise almak olacaktır. Tabi sadece renge karar vermek sizi düğün elbisesi derdinden kurtarmayacaktır. Bunun yanında daha karar vermeniz gereken pek çok şey var. Bir kere fırfırlı elbise mi istiyorsunuz, dantelli elbise mi yoksa düz bir model mi. Ayrıca yine ince askılı elbiseleri mi tercih edeceksiniz yoksa kolsuz elbiseleri mi? İşte tüm bu sorulara yanıt verecek olan Düğün Elbisesi galerimiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir