Anasayfa » Haber » 2015 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

2015 Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu da yavaş yavaş açılmaya başlıyor. Düğün denince akla gelen ilk şeylerden birisi de tabii ki gelinlik modelleri ve fiyatları. Sitemizi yakından takip eden misafirlerimizin de hatırlayacağı üzere sizlerle daha önce birçok gelinlik modeli paylaşmış ve bunların birçoğunda da gelinlik modelleri fiyatlarını tek tek aktarmıştık. Bu yazılarımızın en sonuncusu ise Uzun ve Düz Gelinlik Modelleri isimli yazımızdı. Eğer aradığınız tarz gelinlik bunların arasında yoksa, o zaman daha önceki yazılarımıza da göz atmanızda fayda var. Kesinlikle aklınıza yatacak bir modeli bu yazılarımızın birinde bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bugün sizlerle paylaşacağımız modelleri ise özenle seçmeye çalıştık. Bu gelinliklerin içerisinde fiyatı bir araba parası olan modeller de var, son derece makul tutarlarda olanlarda. Bu tamamen sizin seçim ve zevklerinize kalmış bir durum. Belki de yüksek fiyatlı olan gelinlik modelleri hiç hoşunuza gitmeyecek ve siz aradığınız şeyi, en uygun fiyatlı olanlarda bulacaksınız. Yeri gelmişken şunu da hemen belirtelim, gelinlik fiyatları arasındaki bu uçurumun aslında temelde iki nedeni var. Bunların birincisi, gelinliğin yapımı ve modelin oturtulması için harcanan zaman ikincisi ise, gelinliğin çıktığı el, modaevi. Bunlar fiyatı etkileyen en önemli şeyler. Yoksa kumaş ve kalite bakımından aslında birbirlerinden çok da farkları olduğu söylenemez.

Gelinlik Modelleri

Bu galerimizde sizlerle paylaştığımız gelinlik modellerinin hepsinin de Amerikan modaevlerinin birer ürünü olduğunu bilmenizi isteriz. Yani şunu alayım derseniz hemen alamazsınız. Zaten bu gelinlik galerisinin amacı da beğenip hemen sipariş vermenizi sağlamak değil. Amacımız burada size modelleri göstermek ve aklınızda bir şeylerin oluşmasını sağlamak. Sonrasında ise kendi istediğiniz gelinliği kendiniz modaevlerini gezerek arayabilir ya da hiç uğraşmadan direk diktirebilirsiniz. Hadi o zaman gelinlik modellerine teker teker göz atalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir