Anasayfa » Haber » 2015 Saç Modası

2015 Saç Modası

Kadınlar için saçları vazgeçilmez bir aksesuardır. Sürekli bakım ve ilgi isteyen saçlar, değişik kesim ve renklerle kadınlara ayrı bir zarafet kazandırır.Bizde bu nedenle bugün ki yazımızda sizlere 2015 yılı saç modasından bahsedeceğiz. Sürekli trend olmak için modayla iç içe olan kadınların 2015 saç modası hakkında da fikir sahibi olması için bu galeriyi hazırladık.

2015 saç modası

Galerimize geçmeden önce, 2015 saç modası hakkında ön bilgi verelim. Bu sene saçlarda doğallık hakim olacak.”Yataktan yeni kalkmış saç modeli” diye tabir edilen saçlar bu seneye tam anlamıyla damgasını vuracak. Rahat toplanmış topuzlar, salaş görünümlü dağınık saçlar, bol bırakılarak örülen vintage tarzı saçlar oldukça moda olacak. 90’lar da oldukça moda olan ıslak bırakılarak toplanan ya da şekillendirilen saçlar da bu yıl oldukça trend. Banyo yapıp hemen dışarı çıkmış doğal görünümlü bu saç modeli, kadınlarımızı çok rahatlatacağa benziyor. Sürekli banyo yapıp saçlarını kurutmak zorunda kalan kadınlar ıslak saç modeli sayesinde hem trend bir görünüme kavuşacak hem de zaman kaybından kurtulacak.

Islak saç modasının dışında bu yıl örgü detaylı saçlar çok moda ve moda olmaya da uzun yıllar devam edecek gibi görünüyor. Dağınık, özentisiz bir şekilde örülen saçlar, örgülerin ensede tutturulmasıyla sepet görünümlü hale geliyor. Bu da hem dönem kadınlarını hatırlatıyor bizlere hem de vintage tarz seven kadınların oldukça hoşuna gidiyor.

Daha keskin saç modelleri seven kadınlar ise bu yıl yine oldukça moda olacak olan küt model saçları tercih edebilir. Küt model seven kadınlar bu saç modelini isterlerse kahkülle taçlandırabilir. Çünkü 2015 saç modası, küt saç üzerine uygulanan kahkül detayıyla yine bizleri 80’ler 90’lar modasına geri götürecek.
Kısacası 2015 saç modası; doğal saçların ön planda olduğu, özentisiz, salaş görünümünün trend bir hava yaratacağı model ve kesimlerden oluşmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir