Anasayfa » Aksesuar » Ayakkabı » 2015 Sandalet Modelleri

2015 Sandalet Modelleri

Sandaletler yazın olmazsa olmazları arasında yer alır. Birçok kadın yazın ayakları sıkan, terleten ve rahatsız eden ayakkabıları dolaba kaldırır ve bunun yerine ferah, rahat ve şık sandaletleri çıkarır. Bu durumda hemen şunu belirtmemiz gerekiyor ki aslında iki çeşit sandalet modeli vardır. Bunların birincisi günlük kullanıma uygun sandalet modelleri ikincisi ise özel günlerde de giyilebilecek sandalet modelleri. Yani eğer bu ayrıma dikkat ediyorsanız, bu iki sandalet modelinin de ayakkabı dolabınızda olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Sandalet Modelleri

Şimdi konumuza dönecek olursak, bu yılın yani 2015’in en moda, en güzel sandalet modelleri hangileri? Yeni bir sandalet alırken nelere dikkat etmeliyiz? İsterseniz öncelikle bu sorunun yanıtından başlayalım. Yeni bir sandalet alacaksınız ve modaya da uygun bir şeyler olsun istiyorsunuz. O zaman kısa ve sıfır topuk sandalet modellerinin olduğu reyonu geçin ve yüksek topuk sandaletlerin yer aldığı reyona gelin. Çünkü bu senenin modası yüksek topuklu sandalet modelleri.

Ayrıca daha önce de sizlerle paylaştığımı Gladyatör Sandalet Modelleri de bu yılın oldukça konuşulanları arasında yer alıyor. Özel günlerde rahatlıkla giyebileceğiniz ve tüm gözleri üzerinize toplayacak olan bu şık sandaletler, hem kendinizi ruhen iyi hissetmenizi hem de ayaklarınızın rahat etmesini sağlayacak. İşte 2015 sandalet modasından birkaç örnek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir