Anasayfa » Giyim » 2020’nin En Güzel Gelinlik Modelleri

2020’nin En Güzel Gelinlik Modelleri

Kadınlar için önemli kıyafetlerden biri olan Gelinlik Modelleri 2020 yılında da yine ihtişamını ve güzelliğini korumaya, ilgi odağı olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Gelinliğin kadınlar için önemini anlatmaya gerek yok. Geçmişten bugüne önemini ve kendisine atfedilen değeri hiç bir zaman yitirmeyen bu kıyafetin yeni yılda da pek çok farklı desen ve modeli söz konusu.

Tabi her kadının hayalindeki gelinlik modeli birbirinden farklıdır. Kimi kadın klasik beyaz gelinliğin hayalini kurarken, kimisi ise daha farklı ve marjinal renklerin etkisi altında kalabilmektedir.

Değişik fikirlerin olduğu tek konu tabi ki renkler de değil. Bu senenin gelinlik modelleri arasında kısa gelinlikler olduğu gibi tamamen güpür desenli kıyafetler de bulunmakta. Yani yine birbirinden oldukça farklı seçenekler söz konusu. Burada önemli olan şey ise, sizin nasıl bir gelin olmak istediğiniz.

Açık Omuzlu Gelinlik

Pantalon ve Tulumlu Gelinlik

Güpür Üstlü Gelinlik

Derin Göğüs Dekolteli Gelinlik

Beyaz Elbise Görünümlü Gelinlik

Kısa Gelinlik

Eflatun Gelinlik

Ombre Renkli Gelinlik

Kuş Tüyü Desenli Gelinlik

Fiyonk Detaylı Gelinlik

Eğer aradığınız gelinlik modelleri yazımızın bu kısmına kadar yer alan bölümde yer almadığını düşünüyorsanız, sizin için hazırladığımız aşağıdaki karma galeriye de göz atabilirsiniz. Kim bilir belki de hayalinizdeki gelinlik birkaç satır aşağıda sizi bekliyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir