Anasayfa » Aksesuar » 2020’nin En Moda Çantaları

2020’nin En Moda Çantaları

2020’nin en moda çantaları denildiği zaman aklınıza hangi renk veya model geliyor bilemiyoruz ancak bu çanta modellerinin aklınızı çeleceğinden eminiz.

Bir kadının dolabında yeri doldurulamaz birçok şey vardır ancak bunların içerisinde kuşkusuz ilk sırayı çanta almaktadır. Hem bir aksesuar hem de günlük kullanımda bir ihtiyaç olan çantalar, renk renk model ve desenleriyle hiç akıllarda yokken bile satın alınabilen ürünlerdendir.

Geride bıraktığımız yıl, uzun saplı çanta modelleri ağırlıktaydı. Bununla birlikte bir ara da hasır çanta modelleri de kadınların ilgisini çekmişti. Peki bu sene hangi çantalar moda? Ya da şöyle soralım 2020’nin en moda çantaları ve çanta renkleri hangileri dersiniz?

İşte yeni yılda sizi sizden alacak, bu da benim olsun demenizi sağlayacak çanta modelleri.

Hasır Çanta Modelleri

Hasır çantalar geçtiğimiz sene olduğu gibi bu senenin de en çok tutulan modellerinden biri.

Küçük El Çantası Modelleri

Küçük el çantası modelleri bu sene de zirvedeki yerini koruyor. Ancak geçtiğimiz senelere nazaran bu defa daha renkli ve taş desenli modeller ön planda.

Çuval Detay Çanta Modelleri

Çuval denildiği zaman akıllarda güzel imgeler canlanmayabilir ancak ismini çuvaldan alan bu çanta modelleri bu senenin en çok tutulan modellerinden biri olacak.

Alışveriş Çantası Modelleri

Büyük yayvan çantalar yani bir diğer adıyla alışveriş çantası modelleri bu sene de moda.

Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantası deyince aklınıza okul çantası gelmesin. Bu sırt çantası modelleri klasik çanta ile sırt çantasının harmanlanmış modelleri.

Uzun Saplı Küçük Omuz Çantası Modelleri

Geçtiğimiz senenin modası olan uzun saplı geniş çantaların yerini bu sene uzun saplı küçük omuz çantası modelleri aldı.

Deri Postacı Çantası Modelleri

Deri postacı çantası modelleri bu senenin de modası olacak.

Süet Çanta Modelleri

Süet Çantalar özellikle de büyük ve derin olanlar bu yıl sıkça karşımıza çıkacağa benziyor.

Triko Örme Çanta Modelleri

Triko örme çanta modelleri 2020’nin en moda çantaları arasında yer alacak. Özellikle tercihinizi küçük ve portatif modellerden yana kullanmanızı öneririz.

Tüm bu modelleri 2020 yılı içerisinde fazlasıyla sık göreceğiz. Yazımızın devamında yer verdiğimiz galeride ise yukarıda saydığımız kategorilerdeki modellerin tamamına yakınına ilişkin benzer diğer modeller yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir