Anasayfa » Haber » 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri

46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri

46. Pantene Altın Kelebek oylamasının ilk aşaması 20 Eylül’den 5 Ekim’e kadar devam edecek.  Birçok katagoride Pantene Altın Kelebek Ödülü sahibini bulacak. Bu yılın en iyileri olduğunu düşündüğünüz sanatçıların oylamada ikinci aşamaya geçebilmesi için oy verebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde ödül kategorileri ve adaylar açıklanan organizasyona birçok isimden sert tepki geldi, sosyal medya çalkalandı.

Ünlü Youtuber Reynmen 3 katagoride ödüle aday gösterildi. Reynmen daha önce basına karşı saldırgan tavrıyla gündeme gelmişti. Altın Kelebek Ödüllerine aday gösterildiği açıklandığında birçok kesimden tepki geldi.

Aday gösterilmesi, Beyaz TV’deki “Söylemezsem Olmaz” programında da eleştiri konusu oldu.

Programın sunucusu Ece Erken, “Altın Kelebek’te yeni bir kategori açıklanmış; En İyi Magazinci Döven Youtuber” diye ironik bir yorum yaparken, “Altın Kelebek’te bu her yıl oluyor, Youtube’ırlar özenle seçilmiyor. Enes Batur seçildiğinde ödül geri alındı. Geçen sene kazanan çocuğun yaşı tutmadı. Bu seviyeye gelen adayların örnek alınan insanlar olması gerekiyor. Reynmen Hürriyet gazetesindeki bir muhabire şiddet gösterse, yine aynı bonkörlüğü yapar mıydınız?” diye sordu.

Programın diğer sunucusu Bircan Bali ise, “Altın Kelebek Ödülü Reynmen’e mi kaldı” başlıklı bölümde, “Fenomen dediğimiz kişilerin ne yaptığına dikkat edilmeli” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir