Anasayfa » Haber » Armine Pardesü Modelleri 2015

Armine Pardesü Modelleri 2015

Armine Pardesü, özellikle tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği pardesü markalarının başında geliyor. Özellikle yazın yavaş yavaş bitmeye başladığı şu günlerde pardesü tercihi günden güne daha önemli bir hal alıyor, peki bu yılın moda renkleri ve moda desenleri hakkında herhangi bir fikriniz var mı?

Pardesü seçimi aslında sanıldığından daha önemli bir konudur. Satın aldığını pardesüde kullanılan ürünün bileşimi son derece önemlidir. Mesela pamuk ağırlıklı bir pardesü ile elyaf ya da yün ağırlıklı bir pardesünün size sağlayacağı şeyler aynı olmayacaktır. Birisi sizi soğuktan daha iyi korurken bir diğeri ise daha şık ve alımlı görünmenize yardımcı olacak. Peki ama sizin önceliğiniz bunların hiç birisi değil de, sırf kaliteli, bilinen bir marka olmasıysa o zaman ne yapacaksınız? Muhtemelen bildiğiniz ya da kulağınıza aşina olan bir markaya yöneleceksiniz, tıpkı Armine’de olduğu gibi.

Armine Pardesü Modelleri

Armine, tesettürlü kadınlar için sığınılacak güvenli bir liman gibidir. Birçok kadının onlarca mağaza dolaşmasından sonra yine gelip Armine’den alışverişini tamamlaması bir rastlantı olmasa gerek. Ancak her markanın daha bir önce çıktığı bir ürün grubu vardır, Armine’de ise uzmanlık alanı pardesü diyebiliriz. Evet Armine Pardesü modelleri 2016 kışına da damgasını vuracak. Daha şimdiden 2015 kreasyonu adı altında Armine Pardesü modellerini görmeye başlıyoruz. Ancak bir iki ay içerisinde bu sayının çok daha fazla artması işten bile. İşte bu yıla damgasını vuracak birbirinden güzel kapalı bayanlar için tasarlanmış pardesü modelleri.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir