Anasayfa » Haber » Balayı İçin Mükemmel Bir Yer: Siam Hotel

Balayı İçin Mükemmel Bir Yer: Siam Hotel

Balayı, yeni evlenen çiftlerin en özel ve en unutulmaz günleridir aslında. Hatta birçok çift, belki de uzun yıllar boyunca bir daha hiç böylesine özel ve baş başa olarak bir yerlerde kalamayacaklardır. O yüzden balayı tercihinizi nereden yana kullandığınıza çok dikkat etmeli ve gideceğiniz yerler için en az 10 farklı alternatif belirleyerek bunlar arasından bir tercih yapmalısınız.

Eğer Balayı için seçenekleriniz arasında yurt dışı da varsa, o zaman bugün sizlere kelimenin tam manasıyla mükemmel bir yer tanıtacağız. Tabii ki bu büyülü mekana gitmek için illa da evlenmeyi beklemek zorunda değilsiniz, yolu düşen herkesi bu inanılmaz mekanı görmeye davet ediyoruz, peki burası neresi mi?

Siam Hotel

Krung Thep sizin için ne anlama geliyor? Daha basit bir soruyla sormamız gerekirse, Krung Thep nedir ya da neresidir? Biraz ipucu verelim isterseniz, Türkçe Melekler Şehri manasına geliyor. Eğer halen aklınıza gelmediyse o zaman daha önce hiç Bangkok’a gitmemişsiniz demektir. Evet bugün sizlere tanıtacağımız Siam Hotel, Tayland’ın en büyük şehri ve aynı zamanda başkenti olan Bangkok’da bulunuyor.

39 odaya sahip Siam Hotel, oda sayısından çok her odanın ayrı bir suit olması özelliğiyle öne plana çıkıyor. Ancak emin olun suit oda, bu otelin en sönük kalan kısmı. Muhteşem mimarisi, inanılmaz tasarımı ve birbirinden güzel havuz konseptleriyle misafirlerine unutulmaz günler vad eden hotel, fiyat açısından ise orta düzey denilebilecek bir skalada. Eğer yolunuz bir gün Tayland’ın başkentine düşerse ve aklınıza acaba nerede kalsam diye bir soru takılırsa, işte o zaman hemen bu yazımızı hatırlayın ve bize Siam Hotel’den yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir