Anasayfa » Haber » Birleşik Krallıklar’ın En Yakışıklı Aktörleri

Birleşik Krallıklar’ın En Yakışıklı Aktörleri

Gerek televizyonlarda paylaşılan diziler gerekse de beyaz perde de can bulan filmler bu arala Britanyalı aktörlerin hegemonyası altında. Aslında birçoğunu yakından tanıdığını bu aktörlerin çoğunu Amerikalı sanıyor olmanız kuvvetle muhtemel.

Ancak galerimizde de görebileceğiniz üzere birbirinden ünlü ve bir o kadar da yakışıklı bu aktörlerin hepsi de Büyük Krallıklar menşeili. Yani içlerinde İngiltereli olanlar da var, İskoçyalı olan da. Hepsinin ortak noktası ise Ada ülkesinin vatandaşları olması.

Yakışıklı

Peki bu kadar ünlü ve yakışıklı sinema ve dizi oyuncusunu bir araya getiren şey neydi? Tabii ki dünyanın her yerinde olduğu gibi yine bir ödül töreni. İngiltere’de düzenlenen ödül törenine dünyanın dört bir yanında yaşayan ya da çekimlerden dolayı ülke dışında bulunan isimler katıldı. Peki bu ünlü isimler arasında kimler mi var? Game of Thrones’ın yıldızı John Snow’dan Merlin dizisinin unutulmaz baş karakteri Merlin’e kadar birçok ünlü isim vardı. İşte o isimler ve geceye katıldıkları kıyafetleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir