Anasayfa » Aksesuar » Ayakkabı » Büyük Numara Bayan Ayakkabısı Nerede Bulunur?

Büyük Numara Bayan Ayakkabısı Nerede Bulunur?

Büyük numara bayan ayakkabısı, birçok kadının en büyük derdidir. Bunun nedeni, genelde ünlü markaların belli bir numaranın üzerinde ki ebatlarda ayakkabı üretmemeleri. Peki ama ayakları büyük olan kadınlar, Büyük Numara Bayan ayakkabılarını nereden bulabilirler?

Size bu konuda çok güzel ve umut verici haberler vermek isterdik, ancak maalesef yaptığımız araştırmalar ve iletişime geçtiğimiz ünlü markalardan gelen haberler göre konuşmamız gerekirse, piyasada ki ünlü markalar büyük numara bayan ayakkabısı üretmeye çok fazla yanaşmıyorlar. Bunun nedeni ise, bu ayakkabılara çok fazla talep olmadığından dolayı ve bu durum bir istisna özelliği arz etmesi sebebiyle üretimin yeterince karlı olmaması. Peki ayakları hem cinslerinden daha büyük olan kadınlar ne yapacaklar? İşte bu konuda önünüzde 2 seçenek var. Birincisi ya internet üzerinden sipariş vereceksiniz ya da özel olarak yaptıracaksınız.

Büyük Numara Bayan Ayakkabısı

Özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için yine interneti kullanmalarını tavsiye edebiliriz. Çünkü artık kişiye özel ayakkabı uygulaması eskisine nazaran çok daha yaygın ve bu işi internet üzerinden yapan çok kaliteli üreticiler mevcut. Onlarla iletişime geçmeniz halinde istediğiniz modelde ayakkabı bulabilirsiniz. Bu konuda sizlerin de farklı düşüncelerinizi iletmeniz ve diğer bayanlara yardımcı olmanız bizleri memnun edecektir.

Bir Yorum

  1. Merhaba,
    Özel kalıplandırma şekli ile kişiye özel ayakkabı üreten bir yer size tavsiye etmek isterim. 34-44 numara arası bayan ayakkabı üretiyorlar. Yerli firma ve yerli üretim bildiğim kadarıyla merter dede showroom ları var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir