Anasayfa » Bakım » Cilt Beyazlatma Formülü

Cilt Beyazlatma Formülü

Yıllardır bir çok kadının şikayet etiği konulardan biri de ciltte meydana gelen kararmalar. Vücudunuzun belirli bölgelerinde oluşan bu kararmalar hem görünü olarak rahatsızlık veriyor hem de zamanla daha da kötü bir hal alıyor.

Ciltte oluşan kararmaların başında koltuk altı geliyor. Boyun bölgesi, avuç içleri ve dirseklerde kararmaların sık olduğu bölgeler. Bu kararmaların giderilmesi için piyasada bir çok cilt açıcı kremler mevcut ama biz doğal çözümlerin daha sağlıklı ve faydalı olduğunu her zaman söylüyoruz.

Cilt Beyazlatma Formülü

Cilt Beyazlatma Formülü aslında çok kolay ve etkili bir yöntem. Limon cilt beyazlatmada kullanılan en önemli yöntem. Limonun asidik içeriği sayesinde cilt beyazlatmalarında oldukça tercih edilen bir yöntem. Yatmadan önce vücudunuzda kı kararan bölgelere limonu sürün ve yatın. Sabah kalktıgınızda cildinizde renk açıldığını hemen farkedeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise limonu vücudunuza uyguladığınız ve uyduğunuz oadanın karanlık olması. Aksi taktirde limonun suyundaki asit cildinizde lekeler bırakabilir. Bu basit Cilt Beyazlatma Formülü ile cildinizdeki kararmalardan kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir