Anasayfa » Giyim » En Güzel Şort Modelleri

En Güzel Şort Modelleri

Yazın yavaş yavaş gelmesi, dolabımızı da yeniden düzenlememize neden oluyor. Kışlık kalın ve uzun kollu giysileri geriye doğru atarken, arkalarda kalmış ince ve yazlık giysilerimizi de ön tarafa doğru almaya başladık. Bu giysilerin içerisinde şortların da yer aldığını söylememize gerek yok sanırım çünkü şort modelleri, sıcak yazların en güzel ve en çeşitli giysileri arasında yer alıyor.

Her ne kadar şort modelleri dediğimiz zaman akla klasik modeller gelse de, aslında bunun da bir modası olduğunuzu bilmenizi isteriz. Eğer siz yine de kot şortlarda ısrarcıysanız daha önce paylaştığımız Kot Şort Modelleri ve Kombinleri yazımıza göz atabilirsiniz. Ancak yine de klasik kısa kot şortların, tüm şort modellerini temsil ettiğini düşünmenizi istemeyiz. Bunun yanında kumaş şortlar, saten ve keten şortlar olmak üzere birçok farklı türde şort türü bulunuyor. Tabi bir de bunların uzunluk seviyeleri var.

Şort Modelleri

Kimi şortlar oldukça kısa ve hatta cüretkar denebilecek seviyelerdeyken, kimileri ise diz hizalarına kadar inerek bir nevi kapri şeklini alıyor. Aynı zaman da yüksek bel şort modellerinin de bu seneye damgasını vuracağını söylemeden geçmeyelim. Bu konuda daha uzun uzun yazabiliriz ancak bir an önce sizleri en moda şortlar ile baş başa bıraksak, daha çok sevineceksinizmiş gibi bir his var içimizde. O zaman işte size 2015 modası şort modelleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir