Anasayfa » Aksesuar » En Şık Jimmy Choo Modelleri

En Şık Jimmy Choo Modelleri

Son dönemlerin en şık ayakkabı modeli üreticilerinden olan Jimmy Choo modellerini sizler için derledik. İşte her kadının hayallerini süsleyecek o modeller.

Jimmy Choo markasının geçmişi 2000’li yılların başına kadar uzanıyor. Aslında geçmişi çok da önceye gitmiyor ancak yine de bu kısa zamanda tasarladığı ve ürettiği modellerle kadınların gönlünde taht kurmayı başardı.

İnce topuklu ve sivri burunlu tasarımlarıyla öne çıkan markanın hem açık hem de kapalı ayakkabı modelleri bulunuyor. Gerek sade gerekse de süslü tasarımlara imza atan markanın oldukça kısa bir süre içerisinde bu çapta bir büyüklüğe ulaşması, geleceğinin de oldukça parlak olduğunun bir göstergesi.

Özellikle tüllü ince topuk modeli ile büyük sükse yapan markanın abiye ve tuvalet modelleri ile oldukça şık kombinler oluşturduğu da bir gerçek. Bakalım dünya pazarını kasıp kavuran bu yeni isim, Türkiye pazarında ne zaman adından söz ettirmeyi başaracak.

Aslında marka Türkiye pazarına çoktan giriş yaptı ancak henüz dağıtım ağı yeterince geniş değil. Bu sebeple eğer bu ayakkabıları satın almak istiyorsanız, biraz araştırma yapmanız gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir