Anasayfa » Haber » Ferace Modelleri 2015

Ferace Modelleri 2015

Ferace Modelleri, yıllar geçtikçe eskiyip demode olacağına, her sene biraz daha moda haline gelmeye ve daha çok tercih edilmeye devam ediyor. Bunda en büyük etken, hiç şüphesiz her sene biraz daha güzelleşen ve modernlikle tesettürü birleştiren çizgilere bürünmesi. Ancak bu sene ferace modelleri biraz daha çehresini değiştiriyor, nasıl mı?

Öncelikle söylemek isteriz ki Feracenin vazgeçilmez ve olmazsa olmaz rengi bordodur. Bu tesettür giysisini dolabında bulunduran her kapalı bayanın mutlaka bordo bir feracesinin olduğu kesin gibi bir şeydir. Bunun yanında feraceleri genelde tek renk ve çoğunlukla da koyu renkler içerisinde görmeye ve bu modelleri satın almaya alışkınız. Ancak 2015, bu anlayışı bir hayli değiştirecek gibi duruyor.

Ferace Modelleri

Birçok ünlü marka yeni ferace modelleri koleksiyonlarında çiçek desenlerini kullanmayı tercih ediyor. Çiçek desenleri dediğimiz zaman, kolunda ya da eteğinin ufak bir kısmında görülen çiçeklerden bahsetmiyoruz, kimi markalar gerçekten çok yaratıcı ve şık çalışmalar ile müşterilerinin ilgisini ve alakasını cezbediyor.

Ancak halen tek rengin en çok gözde olan tesettür elbiseleri içerisinde yer aldığını ve kararsızsanız tercihinizi bu yönde kullanarak riskten uzak kalacağınızı unutmayın. İşte birbirinden güzel yeni Ferace modelleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir