Anasayfa » Aksesuar » Flash Tattoo Desenleri

Flash Tattoo Desenleri

Flash Tattoo Modasından haberi olmayan yoktur herhalde. Özellikle yaz aylarında kullanılıyor ve çok beğeniliyor bu dövmeler.

Peki Flash Tattoo nedir? hala haberi olmayan kadınlar için söyleyelim. Flash Tattoo geçici dövme demek en kısa anlatımıyla. İster bileğinize ister parmaklarınıza ya da vücudunuzun herhangi bir yerine kolayca uygulanan bu dövmeler tam anlamıyla muhteşem. Farklı desenlerde ve renklerde satılan bu dövmeleri her yerde bulmak mümkün. Ama uzun ömürlü ve çok farklı desenlerde Flash Tattoo istiyorum derseniz o zaman ucuza kaçmamanızı öneririz.

Flash Tattoo Desenleri

Flash Tattoo uygulaması nasıl diyorsanız kısaca ondan da bahsedelim. Flash Tattoo uygulaması oldukça kolay ve pratik. Beğendiğiniz dövme modelini uygulamak istediğiniz bölgeye göre kesin. Dövmenin üzerinde bulunan şeffaf jelatini çıkartın ve uygulamak istediğiniz bölgeye dövmeyi yapıştırın. Daha sonra hafifçe ıslatın ve 1-2 dakika bekleyin. Yavaşça kağıdı kaldırın ve dövmenizin hazır olduğunu göreceksiniz. Tasarım ve kombinleme yapmak sizin zevkinize kalmış.

Sizler için seçtiğimiz en güzel Falsh Tattoo Desenleri ise galerimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir