Anasayfa » Aksesuar » Gelin Ayakkabıları

Gelin Ayakkabıları

Gelin Ayakkabısı modelleri isimli yazımızda, sizler için iki farklı gelin ayakkabıları hazırladığımızı söyleyelim. Bunların ilki rengarenk, eğlenceli ve görenlerin hoşuna gidebilecek modellerken, bir diğer grupta yer alan ayakkabılar ise daha klasik, resmi ve şık. Hangi ayakkabı modelini seçeceğiniz sizin biraz da kişiliğinizin göstergesi olacaktır.

Düğün, bir kadının en özel ve en güzel günlerinden biri ve hatta belki de birincisidir. Belki de uzun yıllar boyunca kurulmuş düşlerin gerçek olacağı o gün, giyeceğim gelinlik kadar gelin ayakkabısı da önem teşkil ediyor. Belki bugüne kadar bu konuda çok fazla düşünmediniz ve ayakkabıdır en nihayetinde gidip bir tane alır giyeriz mühim olan gelinlik diye tasarlamış olabilirsiniz. Ancak birazdan göreceğiniz ayakkabı modellerinden sonra bu fikriniz değişebilir.

Gelin Ayakkabıları

Hemen şunu da belirtelim, klasik yani normal gelin ayakkabıları neredeyse bütün ünlü markalarda bulabilirsiniz, ancak renkli ve eğlenceli modelleri ancak özel sipariş üzerine yaptırabilirsiniz. Bu tarz ayakkabıları üretenlerin sayısı bir hayli fazla. Bunun için internette kısa bir araştırma yapmanız yeterli. Fiyat konusuna gelecek olursak, her iki model için de 200 TL’den başlayan ve yukarı doğru sonsuzluğa uzanan bir fiyat listesi olduğunu söyleyip sizler bu güzel ayakkabı modelleri ile başbaşa bırakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir