Anasayfa » Aksesuar » Ayakkabı » Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yaz gelince düğün sezonu da açılmış oldu. Bir ömür hayatlarını birliştirmeye söz verecek olan çiftler için tatlı bir telaş başladı. Özellikle gelin adaylarının telaşı tahmin edilebilir.

Düğün sezonunun açılmasıyla düğün alışverişide başladı. Aylarca aranan ve sonunda bulunan gelinlik ona uygun duvak, çiçek ve tabi ki gelin ayakkabıları.
Bu mutlu günün sadece hayatınızda bir kere olacağını düşünürseniz her şeyin mükemmel olmasını istemeniz kaçınılmaz. Her şeyin hayalinizdeki gibi olması için uzun bir arayış geçirdiniz ve sonunda geriye tek eksik gelin ayakkabılarınız kaldıysa doğru yerdesiniz.

Gelin Ayakkabısı

Bu yazımızda sizlere Gelin Ayakkabısı Modellerinden bahsedeceğiz. Bu sezon gelin ayakkabıları farklı tasarımlardan oluşuyor. Özellikle rahat ve şık olması çok önemli. Düğün gününüzde ayaklarınızı sürekli rahatsız eden bir ayakkabı o günü kabusa çevirmeye yetecektir. Bu nedenle seçeceğiniz ayakkabının her şeyden önce ayaklarınızı rahat ettirmesi çok önemli. Bunun için platform topuk gelin ayakkabıları daha kullanışlı olacaktır. Hayır ben platform topuk sevmiyorum daha vintage bir şey istiyorum derseniz, o zaman stiletto tarz gelin ayakkabıları tam sizlere göre. Dantel işlemeli ya da fiyonk detaylı stilettolar gelinliğinize kesinlikle çok yakışacak ve sizi çok trend bir görünüme kavuşturacak. Tabi canınızın yanması sizin için ikinci plandaysa bu ayakkabıları seçmeniz gerekir. Bunların dışında sadece taş ve payet işlemeli gelin ayakkabıları da çok tercih ediliyor. Özellikle ayakları çok zarif gösteriyor ve bu nedenle çok talep görüyor. 2015 yaz sezonunda gelin ayakkabı modelleri genellikle bu tarz modellerden oluşuyor.

Sizler için seçtiğimiz bu yılın moda Gelin Ayakkabısı Modelleri galerimizde. Henüz gelin ayakkabınıza karar vermediyseniz galerimiz size yardımcı olacaktır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir