Anasayfa » Aksesuar » Gelin Buketi

Gelin Buketi

Bir önceki yazımızda Gelin Ayakkabısı Modelleri ile ilgili yazmıştık. Yine aynı kategoriden gidiyoruz malum düğün sezonundayız. Bu yazımızda ise sizlere Gelin Çiçeklerinden bahsedeceğiz.

Bir gelin için en önemli aksesuar tabi ki ayakkabı ve sonrasında gelin çiçeği diğer bir ifadeyle gelin buketidir. Gelinliğinize uygun bir gelin buketi düğün gününüzde sizin tarzınızı yansıtacak en önemli unsurlardan biridir. Özellikle taze kır çiçeklerinden oluşan bir gelin buketi gelin adaylarına en çok yakışan ve en çok tercih edilen gelin buketi çeşididir. Kır düğünü yapacaksanız eğer kır çiçeklerinden oluşan gelin buketi ve aynı çiçeklerden oluşan bir gelin tacı oldukça trend duracaktır. Papatyalar, orkideler ilginç ve farklı olmayı seviyorum derseniz ay çiçeği buketi elinizde oldukça hoş duracaktır. Belki ufak bir bukette eşinizin ceketine iğnelersiniz ve tam anlamıyla uyumu yakalarsınız. Eğer benim düğün buketim ömür boyu kalmalı ve solmamalı derseniz o zaman yapay gelin çiçeklerini tercih etmelisiniz. Yapay gelin çiçekleri de oldukça canlı bir görünüme sahip fakat tabiki taze kır çiçeklerinin o temiz ve doğal kokusundan mahrum. Yinede karar sizin tabiki.

Gelin Buketi Modelleri

Sizler için örnek oluşturacak Gelin Buketi Modelleri ise galerimizde yer alıyor. Seçmesi bize tercih etmesi sizlere düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir