Anasayfa » Aksesuar » Gösterişli Bir Kolye Nasıl Yapılır?

Gösterişli Bir Kolye Nasıl Yapılır?

Kolyeler bakımlı kadınların en çok tercih ettiği aksesuarların başında gelmektedir. Kimi kadınlar büyük gösterişli modellerden hoşlanırken, kimileri ise daha sadece ve şirin kolye modellerinden hoşlanmaktadır. Ancak son zamanlarda ister gösterişli olsun isterse de küçük ve sevimli olsun kendi kolyeni kendin yapmak moda. O zaman akıllara hemen şu soru geliyor kolye nasıl yapılır?

kolye nasıl yapılır

Evet Modahane olarak bize de daha önce defalarca kolye nasıl yapılır, neden hiç kolye yapımı ile ilgili içerik girmiyorsunuz diye mesaj geldi. Biz de bunun üzerine kendin yap işlerine meraklı ziyaretçilerimiz için en güzel kolye modellerinin nasıl yapıldığını adım adım anlatmak istedik.

Sizlere yapımını göstereceğimiz ilk kolye modeli gösterişi seven bayanlar için. Görselleri sırayla takip ederek siz de bunun gibi bir kolye yapabilirsiniz. Üstelik gereken malzemeler de her yerde bulabileceğiniz cinsten. Eğer eliniz biraz olsun bu işlere yatkınsa eminiz ki görseldekinden çok daha güzel bir tasarım ortaya koyabilirsiniz. Yaptığınız kolye modellerini bizimle paylaşırsanız onları da yazımıza büyük bir keyifle ilave ederiz. Hadi artık gerekli malzemelerle başlayıp sonrasında nasıl yapacağımıza göz atalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir