Anasayfa » Haber » Güzel tırnaklar için desen desen oje modelleri

Güzel tırnaklar için desen desen oje modelleri

Biz kadınların en çok dikkat ettiği şeylerin başında tırnaklarımız gelir. Sağlıklı bir tırnak için oje şart değil, ancak güzel görünen, dikkat çeken bir tırnak için güzel bir oje olmazsa olmazdır. Tabi her kadın için “güzel” in tanımlaması farklıdır. Kimi kadınlar tek renk ojelerden hoşlanırken, kimileri ise birden fazla renkten oluşan oje modellerinden hoşlanabilmektedir. Ancak bazı oje modelleri ise, bunların dışında belli bir desen ve model de içerebilmektedir.

Tek renk mi çok renkli oje modelleri mi?

Yukarıda söylediğim gibi, her kadının zevki farklıdır. Bazı kadınlar siyah, beyaz ve mavi gibi tek bir renkten oluşan ojeleri sevebilmekteyken bir başka kadın ise tek bir tırnağına birden fazla renkli ojeyi sürebilmekte veya her tırnağı için farklı bir renkte oje tercihinde bulunabilmektedir. Bu yazımızda ise, sizlere her renk ve modelden oje modelleri gösterilecek.

Tabi bu renkleri ve desenleri nasıl yapacağınız ise tamamen size kalmış. Eğer uzun zamandır oje kullanıyorsanız, muhtemelen bu modeller nasıl yapılacak sorusunun yanıtı sizdedir. Ancak henüz oje sürmeye yeni başlıyorsanız, o zaman google’da biraz araştırma yaparak desenli oje modeli nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir