Anasayfa » Giyim » Hiç Geçmeyen Moda Ekose

Hiç Geçmeyen Moda Ekose

Moda aslında sürekli değişen ve kendini yenileyen, bir anı bir anına uymayan bir süreçtir. Ancak bazı şeylerin modası hiç geçmiyor tıpkı ekose desenlerinin olduğu gibi. Yeni yıla henüz girdiğimiz şu dakikalarda daha hiç bir şey belli değilken bile 2015′ de neyin moda olacağını söyleyebiliriz. Tıpkı 2014 yılında olduğu gibi bu yılda da bu kumaştan yapılan her tür ürün moda olacaktır.

ekose

Öncelikle bu kumaş türünün ne demek onu açıklayalım. Aslında bu bir desen türünden başka bir şey değildir. Genellikle kare şeklinde desenlerin iç içe geçmesiyle elde edilen bu figür bazen de dikdörtgen ya da asimetrik şekillerin birleşiminden de oluşabilmektedir. Ekose kumaş sayesinde üretilen ekose etek, ekose ceket, ekose kazak, ekose gömlek gibi ürünler de her yaştan insanların ilgisini çekmektedir.

Eğer birisine yeni yıl hediyesi almayı düşünüyorsanız ya da her hangi bir pantolonunuzun üzerine hiç bir şeyi yakıştıramıyorsanız, o zaman size tavsiyemiz bu deseni deneyin. Her şeyin üzerine gittiğini göreceksiniz. Aynı zamanda tüm gözlerin üzerinizde olması da cabası. İşte en popüler ekose modasının örnekleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir