Anasayfa » Giyim » H&M 2015 Bikini ve Mayo Koleksiyonu

H&M 2015 Bikini ve Mayo Koleksiyonu

Kış aylarının son demlerinin yaşandığı şu günlerde ünlü markalar beklenen 2015 yaz koleksiyonlarını sergilemeye başladı. Bu ünlü markalardan biri olan H&M, 2015 bikini ve mayo modellerini yayınladı.

H&M 2015 bikini ve mayo modelleri bu yaz plajlarda çok dikkat çekecek gibi duruyor. Özellikle pastel renklerin kullanıldığı bikini ve mayolar tabiki çiçek desenleriyle bezenmiş. Geçen seneden daha çok fırfır detayları kullanılan koleksiyonda zıt renklerle yapılan kombinasyonlarda ilgi çekiyor. Her ne kadar parçalar modern görünse de aslında 80’lerden esinti bikini ve mayolarda da kendini hissettiriyor. Özellikle yüksek bel bikini altının bu sene çok trend olması ve önümüzde ki senelerde de bu akımın devam etmesi bekleniyor. H&M’nin de yüksek bel bikini modellerine geçen senede olduğu gibi 2015 yaz bikini ve mayo koleksiyonunda da tekrar yer verdiği görülüyor.

h&m 2015 bikini ve mayo koleksiyonu

Uçuk renklerin, tatlı pembelerin, sarıların, çiçek desenlerinin bolca kullanıldığı bikini modellerinde en göze çarpan ayrıntılardan biri ise orantısız vücut ölçülerinize uygun modeli seçebiliyor olmanız. H&M, kadınların en büyük sorunu olan kendi vücuduna uygun kombini bulamamak şikayetini böylece göz önünde bulundurmuş. Basenlerini ön plana çıkarmak istemeyen kadınlara göğüs bölgesi hareketli bikini üstlerini kullanabilme imkanı sunulmuş. Eğer göğüs bölgeniz de sıkıntı varsa H&M onun için de alt kısmı hareketli, desenli bikini tasarlamayı unutmamış.

H&M 2015 bikini ve mayo koleksiyonu zıt renklerin uyumlu birleşimi, fırfır detayları ve floral esintileri ile şimdiden kadınları heyecanlandırmayı başarmış gözüküyor.Biz Modahane ekibine de bu koleksiyonu sizlerle paylaşmak düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir