Anasayfa » Haber » H&M Kimono Koleksiyonu

H&M Kimono Koleksiyonu

Her yıl moda dünyasına yeni bir moda akımı damgasını vuruyor.Bu yıla damgasını vuracak kıyafet de belli oldu. Bu yılda moda artık Kimonolar. Ünlü markaların çoktan yeni koleksiyonlarında yerini alan Kimono modasından hala haberiniz yoksa bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Kimono aslında Japon kökenli bir kelime. Japonların kullandığı milli bir kıyafete verilen isim. Özelliği ise bol olması. Japonya’da kadın ve erkek herkesin giydiği bu kıyafet, artık tüm dünyada moda. Dikişi arkaya gelen iki kumaş parçasından oluşan kimonoların en büyük özelliği ise uzun olması ve kollarının geniş olmasıdır.Osmanlı döneminde ki kaftanlara benzeyen kimonolar bu yaz kendini fazlasıyla gösterecek. Genellikle püskül detaylarıyla hareketlendiren kimonolar, modayı yakından takip eden kadınların dolaplarında çoktan yerini aldı bile.

h&m kimono koleksiyonu

H&M de Kimono konseptli yeni koleksiyonlarını yayınladı. H&M Kimono Koleksiyonu birbirinden renkli ve desenli kimonolardan oluşuyor. İster kot üzerine ister bikini ve mayo üzerine rahatlıkla giyebileceğiniz kimonolar, yazın şıklığınıza şıklık katacak. İşte H&M Kimono Koleksiyonu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir