Anasayfa » Haber » İpekyol 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İpekyol 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2015 İlkbahar Yaz koleksiyonları artık tamamen belli oldu. Tüm ünlü markalar yeni sezon koleksiyonlarını yayınladı. Birbirinden farklı tasarımlardan oluşan bu koleksiyonları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün İpekyol 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu hangi parçalardan oluşuyor onlardan bahsedeceğiz.

İpekyol 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bilindiği üzere İpekyol,Twist ve Machka markaları ile aynı bünyede yer alıyor. Köklü bir geçmişe sahip olan bu markalar yıllardır modanın nabzını tutuyor. İpekyol da modern kadının yaşam tarzına uygun tasarım ve koleksiyonlarıyla moda dünyasında ilk sıralarda yerini alıyor. Birçok modacıyla çalışan İpekyol, bu yaz da koleksiyonlarıyla kendinden çok söz ettirecek gibi duruyor.

ipekyol1

Her türden giyim ve aksesuar alanında hizmet veren İpekyol, bu yaz da koleksiyonlarında hem şık hem de rahat parçalar kullanmış. Özellikle pastel renklerin sıkça kullanıldığı elbiseler ve pantolonlar oldukça iddialı. Buz mavisi ve beyaz renklerin kullanıldığı parçaları da plajlarda ya da günlük sokak stilinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İpekyol 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu maskülen tarz seven kadınları da unutmamış. Boyfriend pantolonlar oxfordlarla tamamlanmış. Uçuş uçuş etekler, çiçek desenli elbiseler, güpür detaylı şortlar, İpekyol yeni sezon koleksiyonunda dikkat çeken diğer ürünler.

ipekyol2

Sadece giyim konusunda iddialı olmayan İpekyol, aksesuarlarıyla da çok konuşulacak. Güpür detaylı beyaz İpekyol plaj elbisenizi yine İpekyol hasır şapkalarıyla tamamlayabilirsiniz. Kloş eteklerinizi birbirinden güzel ve farklı İpekyol sandalet ve babetleriyle kombinlemekte sizin tercihiniz. Gündüz rahatlığını gece şıklığına çevirmek için İpekyol bilezikleri tam bir kurtarıcı. Güneş gözlüklerinizi de takmayı unutmayın. İpekyol 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu sizlerle.

ipekyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir