Anasayfa » Haber » Jensen Ackles Kimdir? Jensen Ackles Fotoğrafları

Jensen Ackles Kimdir? Jensen Ackles Fotoğrafları

Jensen Ackles dediğimiz zaman belki de birçok insan “O da kim” diye soracaktır. Çünkü hayranları onu Dean Winchester olarak tanıyor. Evet bugün Supernatural hayranları için bir yazı girmek istedik. Bu yazımızda sizlere Supernatural isimli dizinin iki başrol oyuncusundan birisi olan Jensen Ackles’dan bahsedeceğiz.

Jensen Ackles Kimdir?

Jensen Ackles, 1 Mart 1978 yılında dünyaya geldi. Yani ünlü aktör bugün itibariyle 37 yaşında. Ackles, kariyerine ilk olarak model olarak başladı. Bir süre modelleik yapan Amerikalı oyuncu aynı zamanda yönetmenlikte yapıyor. Birçok kısa film, film ve animasyonda rol alan oyuncunun asıl yıldızı ise Supernatural isimli diziyle parladı. İlk bölümü 2005 yılında yayımlanan dizinin halen devam ettiğini düşünecek olursak ne kadar başarılı bir aktör olduğunu da kolayca anlayabiliriz.

Jensen Ackles

Teksas doğumlu Jensen Ackles, aynı zamanda hem dizide hem de özel hayatında giyindiği elbiseler, pantolon ve gömlekler ile birçok insana da ilham kaynağı oluyor. Moda açısından da oldukça önemli bir ikon olan Jensen hayranlarıylada oldukça samimi pozlar vermekten geri durmuyor. İşte Dean Winchester’ın modaya damgasını vuran bazı görüntüleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir