Anasayfa » Haber » Kadınlar Erkeklere 3 Dakikada Not Veriyor

Kadınlar Erkeklere 3 Dakikada Not Veriyor

Kadın erkek ilişkileri oldukça uzun bir süredir tartışılan konuların başında geliyor.Peki Kadın Erkek İlişkileri açısından en önemli sürecin aslında ilk 3 dakika olduğunu biliyor muydunuz? İngiltere’de yapılan bir araştırma beni oldukça şaşırttı ve bunu derhal sizlerle paylaşmak istedim.

kadın erkek ilişkileri

Burada yapılan araştırmalara göre bizler bir erkeğin hayatımıza girip girmeyeceğine 3 dakika içerisinde karar veriyormuşuz. Şöyle ki, araştırmaya katılan kadınların %88’i, bir erkek hakkında edindikleri ilk izlenimleri sonradan değiştirmiyormuş. Bu ilk izlenimi edinme süresi ise sadece ilk 3 dakikaymış.

Yapılan araştırmaya göre kadınlar tarafından elenen ilk erkek grubunu ukala erkekler oluşturuyormuş (hoş benim çevremde bu tiplerden hoşlananlar da var ama demek onlar %12’lik kısma giriyor 🙂 ). Ayrıca araştırmaya göre kendi hemcsinleriyle arkadaşlık yapmayı tercih eden kadınların cinsel hayatı da daha sönük oluyor. Artık bu kısmın yorumunu tamamen size bırakıyorum. Yani anlayacağınız kadın erkek ilişkileri açısından ne olursa olsun ilk 3 dakika içinde ön yargı sahibi olmamaya bakın. Yoksa olacağı varsa da olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir