Anasayfa » Haber » Kim Kardashian 2014 Modasına Damgasını Vurdu

Kim Kardashian 2014 Modasına Damgasını Vurdu

Kim Kardashian moda dünyasının en çok konuşulan isimlerinden birisi. Ancak özellikle 2014 yılı, ünlü isim için gerçekten altın bir sene oldu. Çünkü Kim Kardashina 2014 yılında, rekor sayıda haber sitesinde isminden öyle ya da böyle bahsettirmeyi başardı.

Kim Kardashian

Kim Kardashian özellikle moda severler için de ayrı bir önem taşıyor. Her giydiğiyle olay olan, adeta modaya yön veren isimlerden birisi olan Kim Kardashian, artık son günlerini yaşadığımız 2014’de de oldukça farklı kombin ve elbiselerle hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Kim Kardashian’ın en çok konuşulan kıyafetlerine geçmeden önce isterseniz Kim Kardashian kimdir ondan bahsedelim. Asıl adı Kimberly Noel Kardashian olan Amerekan magazin yıldızı, baba tarafından Ermeni anne tarafından ise Hollanda asıllıdır.

Daha çok sansasyonel yaşamıyla basının karşısına çıkan Kimberly, aynı zamanda çok sayıda televizyon programına jüri ya da konuk sıfatıyla da çıkarak adından bahsettirmeyi başarmıştır. İşte sansasyonel güzelin 2014 modasına damgasını vuran en önemli görüntüleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir