Anasayfa » Giyim » Kot Tulum Modelleri 2015

Kot Tulum Modelleri 2015

Gün geçmiyor ki yeni bir moda akımı dünyayı kasıp kavurmaya ve bir anda dünyanın farklı köşelerinde ama benzer şekilde uygulanmaya başlanmasın. İşte bunların en yenisini sizlere önceden haber verelim, 2015’in en büyük modalarından birisi Kot Tulum Modelleri.

Bildiğiniz gibi bazı moda akımları yukarıdan aşağı yani ünlü, sosyetik, tanınmış kişilerle başlar ve yavaş yavaş aşağı doğru yani halka doğru kayar ve bir anda tüm ülkede hakim olan bir tarz haline gelir. Kimi zaman ise bu durumun tam tersi yaşanır ve halktan başlayan bir moda dalgası o kadar güçlü bir hale gelir ki dünyaca ünlü isimleri bile etkisi altına alır. Tıpkı Kot Tulum Modelleri modasında olduğu gibi.

Kot Tulum Modelleri

Çok değil, daha birkaç ay öncesine kadar Amerikan ve özellikle de New York sokaklarında tek tük görülen kot tulumlar, şimdilerde kafanızı çevirdiğiniz her yerde karşınıza çıkıyor. Özellikle Rihanna, Selena Gomez, Beyonce gibi dünyaca ünlü isimlerin de etkisinde kalarak sıkça kameralar karşısına giyinerek çıktıkları kot tulumlar, farklı tarz ve desenleriyle her türden insana da hitap edebiliyor.

Kimileri bu kot tulumların şort modelini tercih ederken, kimileri pantolon halinde olanlarını giyebiliyor. Ayrıca yırtık kot modasının tulum pantolonlara da sirayet ettiğini söyleyelim. Bu kadar da değil, hamile kadınların bile bu rahat ve kullanışlı elbiseleri tercih ettiği gözlemleniyor.

Ayrıca güzel bir kombin oluşturmak isteyen bayanların ilk başvurduğu isim yine bu bir zamanların işçi tulumları oluyor. Altına ister babet, ister spor ayakkabı, isterseniz de parmak arası terlik giyinebildiğiniz ve halk arasında bahçıvan kıyafeti olarak da bilinen tulumlar, bu yönüyle dolaplarda ki yerini de sağlamlaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir