Anasayfa » Giyim » Nasıl Şık Olunur

Nasıl Şık Olunur

Çalışan bir bayan mısınız? Hergün gittiğiniz yere sade ve şık olarak mı gitmek istiyorsunuz? Abartılı olmadan ortamdaki en şık bayanlardan biri mi olmak istiyorsunuz? Bu sorulara cevabınız Evet ise siz her ne kadar en iyisini bilseniz de bizim size birkaç önerimiz olacak. İşte Nasıl Şık Olunur sorunun cevabı.

Nasıl Şık Olunur

Bayansanız erkeklerin aksine bir pantolon tshirtle çıkamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Yanılıyorsunuz. Şaşırdınız mı? yoksa biliyorum mu dediniz. Gelin beraber bu soruyu biraz daha didik didik edelim.

Erkeklerin en hoşlandığı kadın giyim kombinasyonlarından birinin kot-tshirt ikilisi olduğunu biliyorsunuzdur. Tabii buna eklenecek olan aksesuarlar ve ayakkabı seçimi dahil. Öncelikle bir tercihiniz olması gerekecektir. Hangi tip pantalon giyebileceğiniz nasıl görünmek istediğinize bağlı olacak.

Daha dolgun hatlı görünmek istiyorsanız; bele oturan ve kalçadan itibaren bollaşan pantolonları seçebilirsiniz. Bacaklarınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız; İspanyol paça kot pantolonlar tercih edebilirsiniz. Bu modelde pantolonlar, topuklu ayakkabı ile birlikte giyildiğinde; kalçalarınızın daha dik görünmesini de sağlar.

Basen ve bacaklarını olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız; arka kısmında büyük cepler olmayan pantolonları tercih edin. Koyu renkli kot pantolon giymek; ince görünmenin tüyolarından biridir. Göbek ve bel çevresindeki fazlalıkları gizlemek istiyorsanız; yüksek belli kot pantolonları tercih edin. Her vücut tipine uyum sağlayan, dolabınızda mutlaka bulunması gereken joker model ise aşağı doğru dümdüz inen, boru paça kesimli pantolonlardır.

Göğüslerinizi olduğundan daha büyük göstermek istiyorsanız; fiyonklu, desenli, boncuk işlemeli detaylı tişörtler tercih edin.
Vücudunuzun üst kısmını olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız; V yakalı tişörtler tercih edin. Omuzlarınızı olduğundan daha dik göstermek istiyorsanız; yüzücü tipindeki kolsuz tişörtleri tercih edin.Kollarınızı olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız; bileklerin bir karış üzerinde biten, orta darlıkta T-shirtler tercih edin.

Sağlıcakla…

Bir Yorum

  1. oldukça güzel bir yazı olmuş teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir