Anasayfa » Haber » Pastel Saç Rengi Modelleri 2015

Pastel Saç Rengi Modelleri 2015

Gün geçmiyor ki dünyanın bir tarafında yeni bir moda akımı ortaya çıkmasın. Bu moda akımlarının birçoğunun çıkış noktası ise Amerika oluyor, tıpkı şimdilerde kadınlar arasında büyük bir beğeni toplayan ve günden güne daha büyük bir hızla yayılan Pastel Saç Rengi modası gibi.

Evet muhtemelen sizlerde metroda, kütüphane de ya da bir cafe de saçlarını oldukça farklı renklere boyamış, ancak ne gariptir ki bu haliyle çok tatlı ve bir o kadar da güzel görünen hemcinslerinizi görmüşsünüzdür. İşte o gördüğünüz Pastel Saç Rengi modası ve muhtemelen siz ya da çok yakın bir tanıdığınız yakın bir zamanda bu modaya ayak uydurmak için karşı konulamaz bir arzu duyacaksınız.

Pastel Renkli Saçlar-09

Peki tam olarak nedir bu Pastel Saç Rengi? Aslında çok yabancı olduğumuz bir şey değil. Ombre Saç modellerinin bir tık daha renkli ve karışık hali diyebiliriz. Genelde saçlarını pastel renklere boyamak isteyen kadınlar, tek bir renk yerine birden fazla rengin karışımını tercih etmekteler. Bununla birlikte yine de tercihini tek bir renkten yana kullananlar da yok değil.

Neyse lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri 2015’in en güzel, en canlı, en dikkat çeken pastel saç rengi modelleri ile baş başa bırakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir