Anasayfa » Haber » Puane 2015 Yaz Modelleri

Puane 2015 Yaz Modelleri

Puane, tesettürlü bayanların en çok ilgisini çeken markalardan birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Birbirinden güzel tesettür giyim modelleri ile kapalı bayanlara da şıklığın yolunu açan Puane, 2015 Yaz modelleri ile yine çok ilgi çekecek ve kapalı bayanların beğenisini kazanacak gibi duruyor.

Puane 2015 Yaz Modelleri, tesettürlü kadınların bir taraftan son derece şık olmalarına yardımcı olurken, bir taraftan da sıcak yaz günlerinde nispeten serin ve daha hafif giysilerin giyilmesini sağlıyor. Markanın bu senenin de moda rengi olan safran rengini koleksiyonunda sıklıkla kullandığı görülüyor. Kimi zaman bluzlarda, kimi zamanda eşarpta kullanılan safran rengi, gerçekten tesettür kıyafetlerine ayrı bir şıklık, ayrı bir alım katıyor.

Puane 2015 Yaz Modelleri

Puane 2015 Yaz Modelleri kreasyonunda göze çarpan bir diğer detay ise kullanılan aksesuarlar. Tesettür elbiselerinin olmazsa olmaz parçalarından olan aksesuarlar, bu koleksiyonda da son derece uyumlu bir şekilde kullanılmış. Öne çıkan aksesuarlar ise broş ve kolye.

Açık renkli elbiseleri tercih etmeyen kapalı bayanların sığınacağı liman ise her zaman olduğu gibi yine siyah. Her ne kadar koyu renkler yaz aylarında pek tercih edilmese de, Puane kullandığı kumaş sayesinde yazın kavuruculuğunu siyah renge rağmen önlemeyi başarmış. Eğer bu yazı yeni ve güzel bir elbise ile geçirmek istiyorsanız o zaman Puane Tesettür Kıyafetlerinin 2015 koleksiyonuna bir göz atmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir