Anasayfa » Giyim » Sahillerin En Güzel Mayo ve Bikini Modelleri

Sahillerin En Güzel Mayo ve Bikini Modelleri

Yazın kavurucu sıcaklarının en üst noktaya çıktığı günleri yaşıyoruz. Eğer halen kendinizi sahillere yani serin sulara atmamak konusunda ısrarcıysanız, öyle zannediyoruz ki daha fazla dayanamayacaksınız. Peki o an geldiğinde yani kendinizi sahile attığınızda, bunun için hazır mayo ya da bikininiz var mı?

Daha önce gerek mayo modelleri gerekse de bikini modelleri üzerine birçok defa yazılar yazmıştık. Ancak yazın bu kadar sıcak geçmesi ve gün geçtikçe sahillerin dolup taşması, dünyanın dört bir yanından yeni bikini modelleri rüzgarlarının esmesine neden oluyor.

Bikini Modelleri

Sizleri galerimizle baş başa bırakmadan önce şunu hatırlatmayı yapalım. Evet birbirinden güzel rengarenk bikini modelleri bu sene her yaz olduğu gibi yine çok tutuluyor ve çokça satılıyor. Ancak bu yıl geçtiğimiz yıllara nazaran bir başka şey daha var o da mayo modelleri.

Evet genelde tek parça halinde olan mayolar bu sene karşımıza daha çok çıkıyor. Özellikle dünyaca ünlü isimlerin de mayo tercih etmeye başlamaları, bikininin altın çağının bittiğinin ve yeniden mayo hakimiyetinin başlangıcının göstergesi olabilir ya da her zaman olduğu gibi geçici bir akım da olabilir. Bunu elbette ki zaman gösterecek.

2 Yorum

  1. Her zaman söylerim bikini candır, gerisi heyecandır

  2. Sertap Serin

    uzun yıllar bikini tercih ettikten sonra bence artık yeni moda mayo modelleridir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir