Anasayfa » Giyim » Sonbahar 2015 Kreasyonu Podyumda

Sonbahar 2015 Kreasyonu Podyumda

Moda’nın kalbi bu hafta Amerika Birleşik Devletleri’nde attı. Moda dünyasını yakından takip edenler, Amerika’da bu hafta düzenlenen Sonbahar 2015 Kreasyonu isimli defileyi an ve an izlediler, not ettiler, fotoğrafladılar. Bunun sebebi ise, geçtiğimiz yıllarda bu defilelerin o senelere damgasını vurmuş olması ve bunun muhtemelen de 2015’de de devam edeceğinin düşünülmesi.

Sonbahar 2015 Kreasyonu

Peki Sonbahar 2015 Kreasyonu isimli defilede öne çıkanlar nelerdi? Görsellere baktığınızda sizlerin de çok rahat anlayabileceği gibi bu senenin bahar mevsimine siyah renk damgasını vuracak. Uzun bir süredir ikinci renk olarak kadınların tercihinde kalan ve özellikle son iki yıldır da kırmızı ve beyazın egomonyası altına giren siyah renk, bu sene yeniden kadınların kalbini fethedecek.

Çizmeden ayakkabıya, kabandan gömleğe kadar tercih edebileceğiniz her şeyde, siyah rengi rahatlıkla kullanabileceksiniz. Amerika’da düzenlenen ve birbirinden ünlü mankenlerin boy gösterdiği podyumda ki kıyafetlerde bu durumun ispatı niteliğinde. Yani anlayacağınız eğer bahar mevsiminde de şıklığınıza dikkat etmek istiyorsanız ve ne giyeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, tek yapmanız gereken şey siyah bir şeyler giyerek dışarı çıkmak. Bu basit çözüm hem sizin modayı takip ettiğiniz imajı verecek hem de sizi şık gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir