Anasayfa » Haber » Tekbir Tesettür Tunik Modelleri 2015

Tekbir Tesettür Tunik Modelleri 2015

Tekbir, ülkemizin en önde gelen tesettür giyim markalarından birisidir. Kapalı bayanların yeni bir elbise, yeni bir kıyafet denildiğinde ilk aklına gelen markalardan birisi olan Tekbir, Tunik Modelleri konusunda da bir hayli iddialı ve başarılı.

Tesettür Tunik Modelleri, özellikle ne giyeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda hızlıca şık ve güzel bir kombin oluşturmanızı sağlayan ve her kapalı bayanın dolabında muhakkak bulunması gereken bir kıyafet. Eğer 2015 Yazı için yeni modeller düşünüyorsanız, Tekbir’in 2015 Yılı Tesettür Tunik Modelleri’ne göz atabilirsiniz.

Tekbir Tesettür Tunik Modelleri

Tekbirin yeni koleksiyonunda, siyah rengin ağır bastığını görüyoruz. Kimilerinde tek renk olarak tercih edilen siyah, kimilerinde ise başka renklerle uyum içerisinde kullanılmış. Ancak bunun yanında beyaz ve kırmızı renklerinde özellikle tamamlayıcı renk olarak sıklıkla tercih edildiğini görüyoruz. Eğer fazla kilolarınızdan yakınıyorsanız, yine çare olarak tuniklere başvurabilirsiniz. Tekbir’in beden bakımından oldukça geniş bir seçenek havuzunun olduğunu da söyleyelim.

Yeniden Yaz 2015 koleksiyonuna dönecek olursak, tül desenli modellerin de bir hayli fazla kullanıldığını görüyoruz. Zaten sektörün önde gelen isimlerinden Avenna ve Puane’nin de bu yıl ki tesettür kıyafetlerinde tül seçeneğini sıklıkla kullandığını görmüştük. İşte Tekbir de yine kıyafetlerinde bu unsura dikkat etmiş ve hem şıklığı hem de rahatlığı Tesettür Tunik Modelleri 2015 koleksiyonuyla kapalı bayanların beğenisine sunmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir