Anasayfa » Aksesuar » Topuklu Açık Ayakkabı Modelleri

Topuklu Açık Ayakkabı Modelleri

Açık ayakkabı modelleri, özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bunun sebebi ise, sıcak yaz günlerinde açık ayakkabıların en sağlıklı ve en rahat seçenekler olması. Ancak kimi kadınlar, bu ayakkabıların normal bir topuklu ayakkabı kadar bir şık olmadığını düşünür. İşte bugün göreceğiniz modeller bu ön yargıyı darmadağın edecek.

Topuklu ayakkabı modelleri özel günlerin olmazsa olmazıdır. Şık bir elbisenin en önemli tamamlayıcısı olan topuklu ayakkabılar, kimi zaman fazlasıyla rahatsız olabiliyor ve bu da dışarıya karşı güzel görünmenin bir bedeli olarak düşünülüyor. Kimi kadınlar ise, bu ızdıraba katlanmamak adına yine topuklu ancak bu defa açık ayakkabı modellerine yöneliyor. İşte günden güne bu seçeneğe yönelen kadınların sayısının artması, dünyaca ünlü ayakkabı markalarının ve ayakkabı tasarımcılarının da bu alana yönelmesine neden oldu.

Açık Ayakkabı Modelleri

Önceden söyleyelim, galerimizde yer alan açık ayakkabı modelleri içerisinde Dolgu Topuk Sandalet Modelleri‘ni andıranlar da mevcut. Ancak tasarımcıları tarafından bu isimle adlandırılmadığından biz de açık ayakkabılara dahil ettik. Bu ayakkabıların fiyatlarını merak edenler için küçük de bir not düşelim. Bu modellerin her biri dünyaca ünlü isimlerin ellerinden çıktığı için fiyatları 200$’dan başlayıp 1000$’a kadar çıkabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir