Anasayfa » Haber » Ünlülerin Bikini Tercihleri

Ünlülerin Bikini Tercihleri

Yaz kimileri için sıcak bir mevsimden ibaretken, kimileri içinse deniz kum ve güneş üçlemesinin çağrışım aracı oluyor. İşte eğer sizin için de yazın anlamı deniz kum ve güneşse, o zaman muhtemelen siz de bu yaz nasıl bir bikini tercih etsem diye düşünüyorsunuzdur.

Bikini seçimi yaparken önünüzde aslında 3 temel yol var. Bunlardan ilki, her zaman olduğu gibi tamamen kendi zevkinize göre hareket ederek herhangi bir mağazaya girip beğendiğiniz modeli alıp çıkmak. Aslında en basit yöntem olarak bu söylediğimiz görülse de, yine de içlerinde en az tercih edilen yöntem de budur.

Bikini

 

İkinci yöntem ise, dünyaca ünlü markalara odaklanarak, onların çıkardığı kreasyonları takip etmek ve zevkinize en uygun olanı bulduktan sonra direk mağazaya giderek nokta atışı yapmak. Bu en çok tercih edilen ve çoğuna göre de en doğru tercihtir. Örneğin geçtiğimiz günlerde HM Bikini Modelleri açığa çıktı ve gelen bilgilere göre de HM’nin en çok satan ürünleri arasına daha şimdiden girmeyi başardı. Bunun alternatifi olarak farklı markalara da yönelmeniz kuvvetle muhtemel tabii.

Üçüncü yöntem ise dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği bikini modellerine göz atıp, size en çok uyduğunu düşündüğünü bikiniyi satın almaktır ki, en zoru da aslında bu yöntemdir. Çünkü hangi ünlünün nereden alışveriş yaptığını bilmeniz neredeyse imkansız olduğundan dolayı, her bikininin bire bir aynısını bulmanız çok mümkün olmayacaktır. Ancak yine de ben imkansızı severim diyorsanız işte, dünyaca ünlü isimlerin 2015 Yazı için tercih ettiği bikini ve mayo modelleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir