Anasayfa » Giyim » Ünlülerin Gözünden Sokak Modası

Ünlülerin Gözünden Sokak Modası

Ünlü isimleri sürekli kameralara poz verirken ya da bir çekim veya defile dolayısıyla birbirinden güzel elbiseleri giyerken görmeye alıştık. Peki ama, ünlü isimler gündelik yaşantılarında hangi elbiseleri giyiyor? İşte bu sorunun en doğru yanıtı her zaman sokak modası başlığında yer alır.

Sizlere daha önce birçok defa sokak modası haberleri sunmuştuk. Ancak bu işin günden güne daha popüler bir hale geleceğini doğrusu biz de beklemiyorduk. Amerika’da yayın yapan ulusal bir magazin sitesi, New York sokaklarında bazen en doğal hallerinde bazen de bir açılış münasabetiyle görüntülenen ünlü isimlerin nasıl giyindiklerini ve kameralara hangi halleriyle yakalandıklarını sayfalarına taşıdı.

Sokak Modası

Sokak Modası olarak isimlendirilen bu durum, aslında ünlü isimlerin ne kadarının günlük yaşantılarında da ne giyindiklerine nasıl hareket ettiklerine dikkat ettiklerini gösteriyor. Doğrusunu söylemek gerekirse, en azından kameralara yakalanan kişilerin normal hayatlarında da son derece güzel kombinlerle dışarıya çıktıkları gözlemleniyor. İşte ünlülerin dünyasından New York Sokak Modası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir