Anasayfa » Bakım » Watsons Dünya Kadınlar Günü İndirimi

Watsons Dünya Kadınlar Günü İndirimi

8 Mart Pazar günü, tüm dünyada Dünya Kadınlar günü olarak kutlanacak. Birçok marka da bu özel günü türlü indirim ve kampanyalarla kutluyor. Bu markalardan birisi de dünyaca ünlü bakım ve güzellik markası Watsons. Watsons’da geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre 4 Mart ile 8 Mart günleri arasında Kadınlar günü dolayısıyla birçok üründe büyük oranda indirimler olacak. 4 Mart günü başlayan bu indirim furyası yarın akşam saat 23.59’a kadar devam edecek.

Kadınlar Günü

Hangi Ürünler İndirimde?

Watsons, kadınlar günü dolayısıyla yaptığı indirimi sınır tanımadan tüm ürünlerine uyguladı. Ancak bu ürünler arasından bazıları %50’ye kadar bir indirim alırken, kimileri ise %40, %30 ve daha düşük oranlarda indirimlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Öncelikle isterseniz en yüksek indirime sahip olan ürünlerden bahsedelim. Bugün ve yarın Watsons’ı ziyaret eden ziyaretçilerimiz, MaxFactor, Deborah ve Alix Avien gibi bakım ürünlerinde %50’lik bir indirimle karşılaşacaklar. Eğer bu tip bakım ve güzellik ürünlerine ihtiyacınız varsa bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı öreniyoruz.

Loreal Paris ürünleri ise bu güzel günü %40’lık bir indirimle selamlıyor. Ayrıca Watsons’da yer alan tüm parfüm çeşitlerinde Kadınlar Gününe özel %40 indirim uygulandığını bilmenizi isteriz. Tüm indirim ve kampanya haberleri için Watsons‘ın resmi sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir