Anasayfa » Haber » Yargıcı 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yargıcı 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yargıcı, bu yaz yine farkını ortaya koyacak! Her sezon büyük bir merakla yeni koleksiyonları beklenilen Yargıcı, bu yaz tam anlamıyla bomba gibi geliyor. Her yıl modanın kalbini tutan Yargıcı Tekstil, farklı tasarımları ve iddialı parçalarıyla merakla beklenen 2015 İlkbahar yaz koleksiyonunu yayınladı.” Bu koleksiyon da neler mi var?” Buyurun birlikte inceleyelim.

Yargıcı 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yargıcı 2015 ilkbahar Yaz Koleksiyonu, rengarenk elbiselerden, uçuş uçuş eteklerden, salaş çantalardan, keten pantolonlardan ve bir çok tasarım ürünlerin birleşiminden oluşuyor. Feminen olmayı seven kadınlara birbirinden güzel çiçek desenli elbiseler, pantolonlar, bluzlar tasarlayan Yargıcı, Maskülen kadınları da unutmamış. Erkek kesim gömlekler, pantolonlar ve oxfordlar, maskülen giyinmeyi seven kadınların çok hoşuna gidecek. Keten kumaştan yapılmış pantolonlar bu yaz çok moda olacak. Bandanalar ise kolyelerle yarış halinde. Etnik sandaletler ve hasır cluthlar Yargıcı 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu da dikkat çeken diğer parçalar.

yargıcı2

Sadece giyim konusunda değil aksesuar ve dekorasyon konusunda da birçok farklı tasarımlara imza atan Yargıcı, takipçilerinin bu yaz da beklentisini karşılayacak gibi duruyor. İşte Yargıcı 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu…

yargıcı1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir