Anasayfa » Aksesuar » Ayakkabı » Yargıcı Tekstil Moda Serüveni

Yargıcı Tekstil Moda Serüveni

Türkiye’de hazır giyim sektörünün yeni oluşmaya başladığı 70’li yıllarda önce sıra dışı renklerde erkek gömlek üretimiyle tekstil alanında adını duyuran Yargıcı, günümüzde modanın nabzını tutar hale gelmiştir.

yargıcı tekstil

Yargıcı Tekstil moda serüveni 1978 yılında Emir Yargıcı’nın Osmanbey’de kardeşiyle birlikte açtığı erkek gömlek mağazasıyla moda hayatına başlamıştır. O zamanın Türkiye modasında Yargıcının alışık olunmayan pastel renklerde erkek gömlek üretimi ve farklı tasarımları, kadınların hemen dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha o yıllarda farklı çizgisiyle modanın markası haline geleceğinin sinyallerini veren Yargıcı Tekstil, 2001 yılından itibaren kadın koleksiyonu tasarlamaya başlamıştır.Giyimden daha fazla, bir yaşam tarzı sunan Emir Yargıcı, aynı dönemde ”Waterworks” adlı bir kozmetik koleksiyonunu da piyasaya sunmuştur.

yargıcı3

Başarılı ve örnek teşkil eden bir marka oluşum süreci olan Yargıcı, günümüz moda anlayışına çok farklı yenilikler getirmiştir. Şık bir kadının aynı zamanda rahat olabileceğini bizlere göstermiştir. Hem sade hem de dikkat çeken parçaları bir arada sunarak aslında ne kadar başarılı olduğunu moda dünyasına ispat etmiştir.

yargıcı5

Her yeni kreasyonlarında aynı zamanda değişik aksesuar ve dekorasyon da sunan Yargıcı, müşteri kitlesini tam anlamıyla memnun etmeyi başarıyor ve bu başarısını hakketmek için her geçen gün yeniliklerine ve farklı tasarımlarına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir